Карантин - це НЕ канікули!





З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 11 березня 2020 року Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти. Карантин запроваджено на період з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідемічної ситуації в Україні.

Як провести карантин з користю та весело)

1. Не забуваймо виконувати домашні завдання. Карантин - не канікули, тож працюємо у звичному темпі, але за більш зручних умов)
2. Зранку робимо зарядку чи вчимо шафли. Це весело, а головне - корисно! Відео з вами надсилайте мені, будемо разом хвалитися один одному результатами.




3. Дивіться ютуб-канал “Цікава наука”. Тут дуже багато цікавого!



4. Вчіть нові слова іноземною мовою)


5. Користуйтеся онлайн системою дистанційної підтримки навчання у школі)
На сайті школи у розділі “Дистанційне навчання під час карантину” 1) є навчальний план роботи учнів під час карантину та розклад онлайн-занять вчителів, який оновлюється щодня. 
6. Стань прикладом для всіх : НЕ виходь без потреби на вулицю! Підтримай цей флешмоб)

7. Відправляйся у 3D - подорож як Україною, так  і закордоном разом із батьками!
Наприклад, компанія “Google” спільно з Міністерством культури України зробили віртуальний туру музеями України просто неба. Це сім автентичних музеїв: народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” (Львів), Національний музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Мамаєва Слобода (Київ), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин), Запорізька Січ та інші. Кожен з них становить собою віртуальну подорож де можна перенестися на століття назад і доторкнутися до минулого, познайомившись з українською культурою і побутом.


8. Готуйте щось смачненьке)
Зараз у Мережі можна знайти безліч рецептів млинчиків: на воді й на молоці, солоні й солодкі, традиційні й кольорові, з фруктами або какао… За бажання можна приготувати й американські панкейки.       

                                       



9. Слухайте казки народів світу, озвучені відомими українцями.

Їх читали: учасник гурту “Dakhabraha” Марко Галаневич, поет і прозаїкСергій Жадан, актор театру, кіно та дубляжу Євген Малуха (відомий озвучкою Гомера Сімпсона та Альфа), хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona, учасниця гурту “YUKO” Юлія Юріна, телеведучий Майкл Щур, рестораторЄвген Клопотенко, Jamala, солістки гурту “Dakh Daughters“, учасниця гурту “Pianoboy” Оля Шурова та інші.

10. Грайте в ігри! Це весело!
Окрім різноманітних настільних ігор, всією сім’єю можна зіграти в “Крокодила”, або в “Хто я?” (це розвиває і логіку і артистичні здібності). Можна пригадати ігри, які ви самі любили грати в дитинстві: морський бій, хованки, фанти, “море хвилюється раз”, тепло-холодно тощо.
11. Займайтеся творчістю!
В Мережі є  безліч онлайн-майстер-класів з аплікації, оригамі, виробів з тканини та інших підручних матеріалів. Найлегше – це зайнятися малюванням, але малювати можна героїв улюблених мультфільмів, або комікси за їхніми мотивами. Також ці заняття можна ускладнювати. Наприклад, малювати, але лівою рукою; писати, але справа наліво.



Комментариев нет:

Отправить комментарий